15січня2014
PDFДрукe-mail

Книга пророка Авакума (допоміжні матеріали)

Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2 та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! (Пс.1:1,2)

Зовсім скоро розпочнеться вивчення нової книги Біблії на домашній групі, яка проходить що середи. Цього разу, разом, ми зможемо вивчати книгу пророка Авакума. Аби наше вивчення було більш цікавим та корисним ми вирішили зібрати у цьому дописі різноманітні матеріали, що допоможуть Вам вивчати цю книгу самостійно та бути активним у обговоренні щосереди.

Отже, за посиланням ви можете прослухати і подивитись (аудіо та відео) огляд книги пророка Авакума від пастора церкви Слово Благодаті, Олексія Кломійцева.

За наступним посиланням можна завантажити текстовий файл (*.doc та *.pdf) де зібрані чотири різних коментарі на книгу пророка Авакума (Комментарий Даллаской БС || Дж. Рональд Блю; Комментарий від Baker David W; Комментарии Отцов церкви та Толковая Библия Лопухина), усі коментарі російською мовою.

Нехай усі ці матеріали послугують для кожного з нас, аби ми більше пізнали Нашого Творця і Спасителя та могли прославити Його своїм життям.


blog comments powered by Disqus