17жовтня2014
PDFДрукe-mail

Пастор, за кого голосувати? розмова з пастором О.Блощуком

Маю честь презентувати перше відео з мого нового відеопроекту. Перша розмова: "Пастор, за кого голосувати?" з пастором церкви "СКЕЛЯ" О.Блощуком

  

Є багато цікавих та важливих тем, що в силу тих чи інших причин не порушуються в церквах. Поряд зі мною є багато цікавих та мудрих людей, які можуть розповісти багато цікавого. У нас в церкві є камера та місце, де можна знімати, і я маю кілька вільних годин, щоб підготуватись та завантажити відео в інтернет. Ось тому буду намагатись зробити цей відео проект.

Мене цікавить не тільки якість розмови, але і якість картинки та звуку, але це другорядне. Буду залучати кого можу та прикладати зусиль, але починатиму вже тепер, бо ж питань назбиралось багато. Тому не судіть суворо. Від порад та допомоги як то все покращити не відмовлюсь.

Ми будемо намагатись порушувати важливі питання. Не на всі ми дамо відповідь, але їжу для роздумів організуємо ;) Переконаний, що не завжди навіть потрібно відповідати; іноді краще наштовхнути на роздуми, ніж давати готові відповіді. Зрештою, не на всі питання можна відповісти однозначно.

Запрошую усіх Вас долучатись до творення цього проекту. Які теми Вам цікаві? Про що мало говорять, а той взагалі не говорять в церквах?

Безумовно, перших кілька записів будуть присвячені подіям в Україні, ролі церкви в суспільстві у час військового протистояння.

Наразі команда, що працює над проектом настільки мала, що і писати про кількість не має сенсу. Я - не професійний журналіст (хоча свого часу працював на телебаченні та трішки вчився цьому мистецтву) і тим паче не відеооператор, монтажер і не розбираюсь у світлі. Щось бачив, щось питаю, щось прочитаю, а щось підкажете Ви і так разом ми зможемо зробити краcиву та більш-менш професійну картинку і, відповідно, шукати відповіді буде цікавіше та приємніше. Долучайтесь. Поради щодо зйомки, тем та героїв наступних відео - все це те, чим Ви можете допомогти. Ах, забув: назву теж пропоную придумати разом. Благословінь ;)

пастор церкви "Голгофа", Сергій Терентьєв


blog comments powered by Disqus
Сторінка заблокована

Сторінка заблокована

Для продовження необхідно підтвердити, що Ви не робот.
Будь ласка, пройдіть перевірку і натисніть кнопку Продовжити.