24листопада2014
PDFДрукe-mail

Адвент 2014

Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл. (Ісая 7:14)

За більш, ніж дві тисячі років існування церкви нею винайдено багато цікавих традицій та звичаїв, що допомагають християнам концентруватись на головному. Так, у передріздвяний період багато християн мають АДВЕНТ. Цьогоріч і наша церква долучається до цієї гарної традиції.

Адвент - це передріздвяний піст, час підготовки до Різдва. В античному Римі це слово означало офіційний приїзд державного чиновника після його призначення на посаду (з латини слово означає "прихід"). Цей термін також використовували під час вступу кесаря на трон. Вперше у Західній церкві адвент згадується у ІV столітті.

Адвент нагадує нам про дві важливі події, одна з яких вже відбулась і ми згадуємо її, а іншу - з нетерпінням очікуємо. Саме тому перші тижні присвячені роздумам про славне повернення Ісуса Христа, а два тижні безпосередньо перед Різдвом - це час радісного очікування та період підготовки свого серця до святкування Різдва. Адвент у церкві "ГОЛГОФА" триватиме 4 тижні до Різдва, з 30-го листопада по 25 грудня. Використовуючи певні символи, кольори убранства церковного залу та тематичні проповіді, ми хочемо звернути увагу членів нашої громади та оточуючих на важливе та світле свято - Різдво Христове та заохотити до роздумів про майбутній прихід Ісуса Христа. Так, 30-го листопада та 7-го грудня на недільному богослужінні буде прочитана проповідь присвячена радісному очікуванню другого приходу Ісуса Христа. А у два наступних недільних служіння (14-го та 21-го грудня) ми готуватимемо свої серця до святкування народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Протягом останніх років в нашій церкві період з 25-го грудня до 7-го січня - це різдвяний період. Більшість християн у світі святкують Різдво саме 25-го грудня, натомість основна кількість християн України святкують народження Спасителя 7-го січня. Ми не маємо бажання вступати в суперечку щодо дат і весь цей час намагаємось присвячувати роздумам про події, що склались понад дві тисячі років тому і які супроводжувались великою кількістю чудес. Зрештою, це час коли виконалась Божа обіцянка, яку чули ще Адам з Євою. З нетерпінням очікуємо Адвенту як часу підготовки до святкування приходу у світ Спасителя та постійно нагадуємо собі про Його другий прихід. Гряди, Господи!


blog comments powered by Disqus
Сторінка заблокована

Сторінка заблокована

Для продовження необхідно підтвердити, що Ви не робот.
Будь ласка, пройдіть перевірку і натисніть кнопку Продовжити.