20листопада2012
PDFДрукe-mail
Володимир Бородій

Корисні ресурси

Багатьом користувачам інтернету знайома фраза «Спитай у ГУГЛя» ;) В світі надзвичайно багато сайтів, що містять християнську інформацію. Дуже часто в мене питають: «підкажи де можна завантажити хороші проповіді чи почитати цікаві статті?». Щоразу, намагаючись пригадати усе, що я готовий порадити, та чим сам користуюсь – розумію, що всього не пригадаєш. Тому виникла ідея, разом з іншими служителями нашої церкви, скласти невеличкий каталог російсько та україномовних ресурсів, яким ми довіряємо і радимо використовувати іншим.

Звісно ми не можемо відповідати за абсолютно усе, що знаходиться на цих сайтах, тому відразу вносимо таку оговорку: «лідерська команда церкви ГОЛГОФА лишає за собою право не погоджуватись із змістом усіх статей та матеріалів, що розміщені на сайтах» ;).

Хочемо нагадати про важливий принцип СОЛО СКРІПТУРА. Це добре, що є ті, хто проповідує чи пише, але ніхто не здатний замінити особисте вивчення Писання, а також те, що усі постулати та теорії, що пропонують люди необхідно перевіряти Словом Божим, адже саме за Біблією останнє слово.

Запрошуємо усіх до співпраці. Якщо ви знаєте хороші ресурси, що варто додати в наш каталог пишіть нам на e-mail, або лишайте посилання та опис в коментарях. Дякую. Рішення чи відповідає ресурс потрібним критеріям, щоб бути у нашому списку - ми залишаємо за собою.

Згодом ми розширимо цей каталог переліком книг та авторів, а також хороших фільмів.