27листопада2011
PDFДрукe-mail
admin

Клуб веселих Чомучок

Дитяче служіння розпочалося в лютому 2010 року завдяки ентузіазму кількох членів нашої церкви. Метою створення дитячого клубу “Світ веселих чомучок” було розповісти дітям про Бога у доступній для них формі для того, щоб вони пізнали Його та прийняли, як свого Спасителя. Спочатку дитяче служіння відбувалося в офісі церкви, який на той момент був розташований на вулиці Відінській.

 

Нашою ціллю була організація служіння для дітей членів церкви “Голгофа”. Проте, команда, яка організовувала служіння була досить великою, оскільки багато членів церкви мали бажання служити іншим. Це наштовхнуло нас на думку, що ми могли б запрошувати дітей, які проживали в будинку, де був розташований наш офіс.

Дана ідея мала успіх і діти з радістю приходили. Влітку того ж року ми почали проводити дитяче служіння на вулиці у дворі будинку. Центром служіння являється Біблійна історія, навколо якої команда придумує сценки, ігри, рукоділля та використовує інші засоби з метою кращого донесення до дитини змісту і значення тієї чи іншої історії.


Взимку 2011 року дитяче служіння не проводилось, а команда, яка організовувала його, займалась підготовкою та організацією денного табору “Дикий захід”, який відбувся влітку того ж року. Табір проводився у дворі будинків, де розташований новий офіс церкви, а його темою було життя ковбоїв та індіанців. На прикладі побутових ситуацій взаємодії персонажів, яких грали члени команди, проводились паралелі із Біблійними історіями та притчами.

Табір відвідувало близько 50 дітей, віком від трьох до тринадцяти років. Це був благословенний час як для дітей так і для команди, адже ми могли глибше пізнавати Бога та весело проводити час.

Сторінка заблокована

Сторінка заблокована

Для продовження необхідно підтвердити, що Ви не робот.
Будь ласка, пройдіть перевірку і натисніть кнопку Продовжити.