Анонси подій

Запрошуємо на конференцію "Синоптичні Євангелія та Євангеліє від Івана. Роздуми щодо чотирьох Євангелій".

Викладатиме Ралф Аллан Сміт (M.Div. Grace Theological Seminary, 1978), що 31 рік є пастором церкви у Токіо, Японія.

Підтеми конференції:

1. Введення поняття «синоптичне Євангеліє». Анти-християнські письменники з часів першої церкви нападали на синоптичні Євангелія, стверджуючи що їх свідоцтво непослідовне. З часів просвітництва напади на синоптичні Євангелія ставали все інтенсивнішими. Що ми, християни, думаємо з цього приводу?

2. Чому Господь дав нам синоптичні Євангелія? Чому Бог дав три дуже подібні Євангелія? Яка Його мета? Відповідь знаходимо у розгляді поняття «синопсису» в контексті Писання вцілому.

3. Старий/Новий підхід до Євангелій. Представлення кількох підходів до трактування Євангелій, яких притримувався Августин та рання церква.

4. Окремі проблемні уривки з Єванеглій. Деякі місця, на перший погляд, суперечать одне одному. Ознайомимось із кількома найбільш відомими місцями.

Конференція включає в себе чотири лекції та сесію "питнання-відповідь"

Конференція відбудеться 12 вересня о 10:00 за адресою: м.Рівне, вул.Київська, 21 БЦ "Політон", оф 305

Буде організована онлайн трансляція (доступна у нас на сайті). Будемо робити відео та аудіозапис конеренції. Ралф Аллан Сміт відвідає Рівне на запрошення Рівненської Біблійної Церкви.

Також запрошуємо на місіонерську зустріч з Ральфом Алланом Смітом, що відбудеться за тією ж адресою 13-го вересня о 17:00.

 

Запрошуємо на дискусію-презентацію книги Олексія Гордєєва «Церква на Майдані»

Під час заходу учасники обговорять, яким чином релігійні громади (зокрема протестантські) проявили себе під час минулорічних акцій протесту. На основі 28 детальних інтерв'ю, що увійшли в книгу «Церква на Майдані» та аналізу тогочасної політико-економічної кон'юнктури автор представить висновки, чому участь церков була важливою і навіть необхідною. Йтиметься також про особливу роль миротворчої діяльності церков, через яку режиму було зв’язано руки. Також учасники презентації торкнуться теми ролі християнства під час соціальних потрясінь та благодійництва.

Захід відбудеться 11-го березня о 18:00 за адресою: м.Рівне, вул.Київська, 21 ТЦ Політон, оф.305 "під куполом"

Контактна особа: Сергій Терентьєв, пастор церкви ГОЛГОФА

   

Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. (Мар.16:16)

31-го серпня (субота) в нашій церкві пройде водне хрещення. Служіння пройде на одній з водойм неподалік Рівного. Запрошуємо усіх бажаючих розділити цю радість із Церквою та молитись за приймаючих хрещення.

Наш символ на основі Слова Божого вчить нас:

28. ВОДОХРЕЩЕННЯ І ВЕЧЕРЯ ГОСПОДНЯ 1. Водохрещення і Вечеря Господня є верховними і непорушними постановами, вони заповідані Господом Ісусом, Єдиним Законодавцем, і повинні здійснюватись в Його церкві до кінця віку1. 2. Ці святі заповіді повинні звершуватись тільки тими, хто має на це право і покликаний до цього відповідно до повеління Христа2.

1. Мт. 28:19,20; 1Кор. 11:26 2. Мт. 28:19; 1Кор. 4:1

29. ВОДОХРЕЩЕННЯ 1. Водохрещення – це постанова Нового Заповіту, заповідана Ісусом Христом. Для людини, що приймає водохрещення, воно є знаком з'єднання з Христом у Його смерті і воскресінні, знаком того, що він прищепився до Нього1, що його гріхи прощені2, і що він віддає своє оновлене життя Богу через Ісуса Христа3. 2. Тільки люди, які щиро каються перед Богом, сповідають віру в нашого Господа Ісуса Христа і виявляють послух Йому, мають право хреститися4. 3. Зовнішнім елементом цієї постанови є вода, в якій приймаючого водохрещення слід хрестити в ім'я Отця і Сина і Святого Духа5. 4. Для належного виконання цієї постанови необхідне занурення людини у воду6.

1. Рим. 6:3-5; Кол. 2:12; Гал. 3:27 2. Мк. 1:4; Дії 22:16 3. Рим. 6:4 4. Мк. 16:16; Дії 8:36,37, 2:41, 8:12, 18:8 5. Мт. 28:19,20; Дії 8:38 6. Мт. 3:16; Ів. 3:23

   

Запрошуємо дітей та підлітків віком  8-14 років у табір "Ти особливий".

“Ти особливий“ - це не просто назва, це тема нашого табору. Уся програма покликана допомогти дітям зрозуміти та відкрити свою унікальність, а також навчитись співпрацювати з однолітками та дорослими.

Ти особливий це:

 • професійна команда із досвідом організації та проведення різноманітних таборів та відповідними навичками роботи з дітьми;
 • наставники, що піклуються про дітей (два наставника на групу з 10 дітей);
 • цікава та динамічна програма;
 • можливість знайти нових друзів;
 • 4-х разове харчування;
 • кімнати по 4-6 чоловік;
 • біблійні уроки.

Фінансова інформація. Вартість участі у таборі 350* грн. Якщо у табір їде двоє чи більше дітей із однієї сім’ї вартість для кожної дитини становитиме 300* грн. Якщо ваша дитина відвідувала дитячий клуб церкви “Голгофа” вартість становитиме 300* грн.

* - якщо Ви все ж бажаєте, щоб Ваша дитина(діти) взяли участь у таборі, але Ви не маєте змогу оплатити подзвоніть нам і ми спробуємо Вам допомогти.

Табір відбудеться з 4 по 10 серпня 2014 року на базі відпочинку "Світанкова зоря", Дубенського району, Рівненської області.

Анкета для батьків, контактна інформація та що необхідно мати в таборі у буклеті за посиланням: перша сторінка, друга сторінка.

 

 

   

Євангельська церква “ГОЛГОФА” запрошує на семінар 6-го та 7-го червня, що відбудеться у місті Рівне “Діалог з православ’ям: говоріть істину з любов’ю, пильнуючи за собою” семінар проводитиме: Андрій Мурзін

Під час семінару:

 • Зрозумієте, як краще благовістити номінальним «православним»;
 • Навчитесь обґрунтувати євангельські істини в дискусії з православними;
 • Зможете краще розібратися в теології та практиці православ’я;
 • Зрозумієте, що робити з проблемою розділення християн?
 • Матимете можливість прислухатися до православної критики: що протестантам слід вдосконалювати?
 • Зможете задати питання стосовно православ’я та діалогу з ним.

Деякі з тем семінару:

 • Вчення про СПАСІННЯ в православ’ї та в протестантизмі. (Чи ми вже спасенні, чи спасаємося? Від чого? Чи буває помилкова впевненість у спасінні? Тощо…)
 • Помилковість поклоніння ІКОНАМ, СВЯТИМ, символам, тощо. В чому різниця між поклонінням та шануванням?
 • Що таке ЦЕРКВА, коли вона виникла, чи визначаються її межі НАСТУПНІСТЮ рукопокладення, чи чимось іншим?
 • Що означає принцип Sola Scriptura (тільки Писання)? Чи церква створила ПИСАННЯ та надала йому авторитет, чи навпаки? Чи є користь в ПЕРЕДАННІ?
 • Яке офіційне відношення православ’я до протестантів?
 • Проблеми раціоналізму та індивідуалізму. Над чим протестантам слід працювати?

Андрій Мурзін – служитель Асоціації церков євангельських християн України (АМЦЄХУ), проповідник та вчитель. Педагог, магістр богослов’я (Th.M.) в області крос-культурних досліджень. Працює в Київській богословській семінарії керівником програми Біблійного душеопікунства. З дружиною Ольгою виховує трьох дітей.

Під час семінару ви зможете придбати книгу «Діалог з православ’ям».

Реєстраційний внесок 30 грн

Початок семінару 6-го червня о 18:30, продовження 7-го червня о 10:00.

Організатори не забезпечують учасників обідом.

Реєстрація обов’язкова і триватиме до 3-го червня.

Усі зареєстровані учасники завчасно будуть повідомлені про місце проведення семінару.

Реєстрація та додаткові питання за телефоном 0939058222 або 0673638772 або написавши нам на електронну адресу golgotha.rivne(at)gmail.com.

   

Сторінка 1 з 6