Новини

груд.242014
PDFДрукe-mail

Мирного Різдва!

Пишу ці рядки, а на очах сльози. Сьогодні бажання мати мир серед нашого народу реальне як ніколи. Навіть діти в садочках на новорічних ранках часто бажають не нову іграшку, а миру. У новому, 2015 році від Різдва Христового бажаю усім нам миру, молюсь за це. Ісус Христос, чиє народження ми святкуватимемо зовсім скоро – приніс мир. Мир не уявний, а справжній, реальний, досконалий, стійкий. Мир, що був втрачений через гріхопадіння, через те, що Адам та Єва відкинули Істину Божу. Христос зробив реальним мир між людиною та Богом.

Окрім миру в країні, миру між нами людьми, хочу побажати Вам миру з Богом, а це можливо коли ти не віриш в Ісуса Христа, як Царя царів, як Творця всесвіту, як Доброго та Справедливого Бога. Але пам’ятаймо, що мир Божий нерозривно пов'язаний із Істиною. Його не можливо досягти поза Істиною. Часто люди намагаються будувати мир нехтуючи Істиною, поза Христом, але такий мир хиткий, ілюзорний та й не можливий. Бог має мир для наших сердець, наших домівок та нашої держави. Щоб цей мир став реальністю – Він використовує нас, людей.

Тому останнє, що хочеться побажати це те, що б кожен із нас маючи мир з Богом ніс цей мир у стосунки з іншими людьми, у свої сім’ї, у свою країну. Будьте тими, через кого Мир Божий прийде у всі сфери життя та у стосунки між людьми.

Миру в країні. Миру з Богом. Мирного Різдва.

Милістю Божою, пастор церкви ГОЛГОФА Сергій Терентьєв

 
вер.012014
PDFДрукe-mail

Хрещення 31 серпня 2014 року

фото оновлюватимуться

   
лип.202014
PDFДрукe-mail

17 липня 2014 року в небі над Україною сталась жахлива трагедія – бойовики ДНР, що підтримуються і контролюються Росією, на висоті 10100 метрів збили пасажирський літак малайзійських авіаліній в районі міста Торез Донецької області. В результаті цього терористичного акту загинуло 298 чоловік, серед них 15 чоловік екіпажу та 85 дітей.

Через цей злочин протистояння на Донбасі переростає з місцевого протистояння в одному з регіонів України за участю Росії у виклик всьому світу. В зв’язку з цим, ми б хотіли виразити нашу підтримку і співчуття родинам загиблих. Господь говорить: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бо ж ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!» (Матв.11:28-30) «І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі». (Фил.4:7)

Нехай Господь зішле з небес Вам свій мир і благодать, дасть сили пережити цю трагедію, укріпить віру в Нього, як Чоловіколюбця та Спасителя.

Наше віросповідання, даючи відповідь на питання: «Що є твоєю єдиною втіхою в житті і смерті?» дає відповідь таким чином: «Те, що я не належу собі, а належу – тілом і душею, як в житті, так і в смерті – моєму вірному Спасителю Ісусу Христу. Він сповна заплатив за всі мої гріхи Своєю дорогоцінною кров’ю та звільнив мене від сили диявола. Він так береже мене, що навіть волосина не впаде з моєї голови без волі на те Отця мого Небесного: по суті все повинно сприяти моєму спасінню. Оскільки я належу Христу, Він Духом Своїм Святим запевняє мене у вічному житті та дає мені щире бажання і готовність жити для Нього відтепер і надалі.» (Гейдельберзьський катехізис, Питання/Відповідь 1)

Нехай ці слова будуть словами підбадьорення і підтримки для Вас. Ми надіємось на Божу милість, святість і справедливість. «Правду та суд Він кохає, і Господньої милости повна земля!» (Пс.32:5) «Судитиме Бог справедливого й несправедливого, бо для кожної справи є час, і на всяке там діло». (Екл.3:17)

Ми категорично засуджуємо кровопролиття, яке чиниться на Донбасі і віримо, що Господь виведе правду про ці події і кожен, причетний до цієї трагедії, не уникне справедливого Божого суду.

Нехай Господь благословить Вас.

З молитвою про Вас, церкви Альянсу Християнських Реформатських Церков України.

З молитвою та співчуттям, приєднуючись до вищевикладеного та від імені церкви ГОЛГОФА, пастор Сергій Терентьєв.

   
лип.152014
PDFДрукe-mail

Служіння 13 липня 2014 року

   
лют.222014
PDFДрукe-mail

Цієї неділі наша церква розпочинає збір коштів для родин тих героїв, що загинули на Майдані в результаті дій злочинної влади. Рівненських героїв - п'ятеро. Протягом наступних п'яти тижнів ми будемо щонеділі оголошувати окремий збір для однієї з родин. Наше покликання піклуватись про усіх тих, хто має потребу, робити добро своїм ближнім. Збір коштів разом з нашими молитвами - це найменше, що ми можемо зробити.

Закликаємо інші церкви Рівного долучитись до підтримки наших земляків, що загинули під час протистояння на Майдані у місті Киів.

Також закликаємо церкви з інших регіонів України не бути байдужими та долучитись до підтримки своїх земляків.

Ми усвідомлюємо, що разова допомога матері, що лишилась сама і виховуватиме 4-х дітей - це насмішка над горем. Тому просимо долучитись до розробки механізму постійної допомоги сім'ям, що лишились без годувальників.

Не знімаючи з себе відповідальності закликаємо владу міста та країни забезпечити належене матеріальне забезпечення героїв, що загинули.

Вічна пам'ять героям.

"Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!" Як. 4:17

   

Сторінка 1 з 9